Nathalia Edenmont Pelican

513603

NATHALIA EDENMONT (f. 1970 Ukraina): "Pelican", monterad på aluminium, c-print, á tergo signerad och daterad Edenmont, 2004-07, ca 40x42,5 cm

Obetydligt hanteringsslitage

Fotografi

Rum 20

Nathalia Edenmont Pelican

Budhistorik (14 bud)
3758217
5 800
3758224
5 600
3758217
5 400
3758219
5 200
3758217
3 600

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.