Bertil Widrandt oljemålning

513591

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Kustvy, signerad Bertil Widbrandt, olja på duk, ca 60x99 cm

Fack 3

Bertil Widrandt oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3748458
3757141
3748458
950
3751528
900
3748458

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.