James Matthews oljemålning

513578

JAMES MATTHEWS (England 18/1900-tal): Landskapsmotiv med figurer, signerad James Matthews, olja på duk, ca 30x46 cm

Konst, Äldre måleri

James Matthews oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3758792
700
3758214
650
3756642
600
3756615
550
3755099
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.