Stolar gustavianska

513576

STOLAR, 4 st., gustavianska, träskuren dekor, bemålade, genombruten rygg med spjälor, runda svarvade ben med kannelyrer, H-kryss, sitthöjd 45 cm

Skador, slitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Stolar gustavianska

Budhistorik (16 bud)
3757589
3745583
3745582
950
3745581
900
3745580
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.