Hugo Ståhle oljemålning

513570

HUGO STÅHLE (1921-2015): "Nr 1 Incognito", signerad Ståhle, olja på duk, ca 97x110 cm

Krackeleringar

Rum 9

Hugo Ståhle oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3758779
4 600
3757748
4 400
3753568
4 200
3757747
3753568
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.