Torsten Bergmark

513564

TORSTEN BERGMARK (1920-96): "Av vinden fuktade träd", monogramsignerad och daterad TB-60, akvarell, 29x46 cm

Tavelvagn 1

Torsten Bergmark
Budhistorik (1 bud)

3758058
2018-01-16 13:48:23

2018-01-16 kl 20:09
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.