Skåp 1900-tal

513563

SKÅP, 1900-tal, asien, skuren dekor, inredd med hyllplan, speglar i dörrarna, underdel med lådor, bemålad, höjd 182, 115x61 cm

Ytskador, ett medföljande löst draghandtag

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Skåp 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
3757599
3756341
900
3755989
850
3751113
650
3747516
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.