Adolf Herbst oljemålning

513562

ADOLF HERBST(1909-1983): "Roter klang", signerad och daterad 67, olja på duk, 59x45 cm

Smärre krackelyr

Rum 13

Adolf Herbst oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3756620
6 200
3756488
6 000
3756619
6 000
3756488
5 800
3756618
5 600

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.