Arbetsstol industridesign

513560

ARBETSSTOL, industridesign, 1900-talets början, metall och trä, höjd 51 cm

Omfattande slitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Arbetsstol industridesign

Budhistorik (13 bud)
3753868
3748361
3748361
950
3753867
900
3748361
700

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.