Gortzius Geldorp oljemålning

513552

GORTZIUS GELDORP (Flandern, 1553-1618): Maria Magdalena, olja på pannå, parketterad, ca 66x49 cm

Slitage, sprickor, lagningar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Gortzius Geldorp oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3755561
7 200
3755559
7 000
3755558
6 200
3755557
6 000
3755556
5 600

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.