Karmstolar 1 par

513547

KARMSTOLAR, 1 par, 1990-tal, Italien, stålrör samt svart skinn, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 7

Karmstolar 1 par

Budhistorik (15 bud)
3751721
950
3751505
900
3750906
850
3750659
3749882
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.