Carl Olof Petersen oljemålning

513546

CARL OLOF PETERSEN (1880-1939): Vattendrag i vinterlandskap, signerad C.O Petersen, olja på pannå, 55x66 cm

Fack 24

Budhistorik (37 bud)
3756144
8 200
3758512
8 000
3756144
7 600
3758511
7 400
3756144
7 200

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.