Samlartallrik Villeroy & Boch

513540

VILLEROY & BOCH, samlartallrik, 1910-tal, fartygsmotiv, diameter ca 30 cm, numrerad 3026

Ytslitage

Keramik/Porslin, Diverse

Samlartallrik Villeroy & Boch

Budhistorik (1 bud)

3757253
2018-01-15 22:40:50

2018-01-16 kl 21:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.