Byrå rokokostil

513539

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, stämplad Svenska Möbelfabriken, höjd 75, 88x45 cm, nyckel finns

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå rokokostil

Budhistorik (14 bud)
3758381
3758379
1 800
3758142
1 700
3757254
1 600
3755626

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.