Spegel rokokostil

513535

SPEGEL, 1900-tal, rokokostil, höjd 120x50 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 4

Spegel rokokostil

Budhistorik (8 bud)
3758253
650
3753716
600
3758252
550
3753716
500
3756983
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.