Läsljusstake 1800-tal

513522

LÄSLJUSSTAKE, sengustaviansk, 1800-tal, med hund, förgylld mässing/brons, bemålad skärm, stensockel, höjd 35 cm

Belysning, Bordslampor, Diverse

Läsljusstake 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
3755990
7 600
3755994
7 400
3755990
7 000
3755976
6 800
3755946
6 600

Slutpris SEK:
7 600
691 EUR, 798 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.