Bojan 1700-tal

513520

BOJAN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), "Powder blue", höjd ca 22 cm

Slitage, repor

Orientaliskt, Porslin

Bojan 1700-tal

Budhistorik (29 bud)
3756198
5 800
3756195
5 600
3756191
5 400
3756186
5 200
3756167
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.