Meissen figurin

513516

MEISSEN, figurin, 1800-talets andra hälft, Bolognese hund, modellerad efter Kaendler, höjd ca 23 cm

flertalet lagningar, 2 sortering

Keramik/Porslin, Figuriner

Meissen figurin

Budhistorik (13 bud)
3755400
4 200
3755272
3755272
2 600
3755035
2 400
3755035

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.