Taburetter 1 par sengustaviansk

513509

TABURETTER, 1 par, omkirng 1800, sengustaviansk, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

Renoverade, lagningar, ytskador, en saknar sitts

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Budhistorik (33 bud)
3753068
8 400
3755841
8 200
3753068
8 000
3755840
7 800
3753068
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.