Peter Dahl "Bergströmskan"

513505

PETER DAHL (född 1934): "Bergströmskan", Fredmans Epistel nr 39, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x28 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Peter Dahl

Budhistorik (4 bud)

3755830
450
3747970
3755829
3747970

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.