Fat på fot Kina

513504

FAT PÅ FOT, 3 st., porslin, Kina, 1800-talets slut, polykrom dekor i emaljfärger, botten med märke, diameter ca 21-22 cm

Nagg, sprickor

Orientaliskt, Porslin

Monter 16

Fat på fot Kina

Budhistorik (6 bud)
3755714
1 300
3755468
3755713
3755468
3755711

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.