Dalahästar 2 st

513503

DALAHÄSTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, målad dekor, höjd ca 14 cm vardera

Skador

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge

Monter 16

Dalahästar 2 st

Budhistorik (25 bud)
3757001
3754080
3754117
3754080
1 800
3744254
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.