Angelica Wiik färglitografi

513501

ANGELICA WIIK (född 1960): Konditori, signerad och numrerad Angelica Wiik 167/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 42x30 cm

Tavelvagn 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (11 bud)
3756138
1 600
3755942
3755942
3745345
3745345
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.