Angelica Wiik färglitografi

513500

ANGELICA WIIK (född 1960): "Patrask" signerad Angelica Wiik, 209/290, färglitografi med glitter, ca 43x29 cm

Tavelvagn 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (17 bud)
3756065
1 300
3755941
3756064
3755941
3756063

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.