Lennart Jirlow färglitografi

513499

LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signerad L. Jirlow, E. A., färglitografi, med dedikation till en tryckare hos Mourlot, ca 46x33 cm

Fack 9

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (28 bud)
3747681
3756568
3 800
3747681
3 600
3750003
3 400
3747681
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.