Ragnar Johansson oljemålning

513498

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): "Röros", monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 33x61 cm

Fack 7

Ragnar Johansson oljemålning

Budhistorik (31 bud)
3756776
2 800
3754449
2 600
3756773
2 600
3754449
2 400
3756771

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.