Ander Zorn Tre systrar

513493

ANDERS ZORN (1860-1920): "Tre systrar", signerad Zorn, etsning, 1913, 24,5x17,5 cm.

LITTERATUR: Asplund 258, Hjert & Hjert 268, 3 état

Gulnad

Kundcenter

Ander Zorn Tre systrar

Budhistorik (31 bud)
3756570
9 200
3756550
9 000
3756559
8 800
3756550
8 600
3756546
8 400

Slutpris SEK:
9 200
899 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.