Peter Doig litografi

513485

PETER DOIG (f 1959): "Masqueraders", signerad, numrerad 55/250, färglitografi, 63x51 cm

Peter Doig litografi
Budhistorik (9 bud)
3755156
4 400
3748632
4 200
3744768
3744267
3 800
3744267
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.