Resturangskylt "Klippan"

513477

SKYLT, 1930/40-tal, "Resturang Klippan", Västerås, bemålad plåt, 2 lampor, märkt A-B Roos Skyltreklam, höjd 105, längd 112 cm

Bruksslitage

Diverse, Belysning

Rum 18

Resturangskylt

Budhistorik (30 bud)
3756130
12 500
3755649
12 000
3756129
12 000
3755649
10 500
3756128
10 000

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.