Spegel rokoko

513472

SPEGEL, Louis XV, 1700-tal, dekor i pastellage i form av växtelement och rocailler, fasetterat glas, ca 71x29 cm

Senare glas, senare förgyllning och bronsering, lagningar, kompletteringar

Speglar

Rum 14

Spegel rokoko

Budhistorik (14 bud)
3756515
3 400
3756534
3 200
3756515
3756519
2 800
3756515
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.