Signe Persson Melin 18 glas Ruben

513468

SIGNE PERSSON MELIN, glas, 10+8 st, Ruben, Boda, formgivna 1967, bestående av: 10 ölglas och 8 snapsglas, höjd ca 15,5 respektive 8 cm

Repor förekommer, 3 ölglas med fotnagg

Glas, Servisglas

Monter 5

Budhistorik (15 bud)
3749623
1 300
3756601
3749623
3747207
3747207
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.