Spegel 1800-tal

513464

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld samt bronserad, träskuret och delvis genombrutet krön, höjd ca 258 cm

Slitage, skador/avslag, sannolikt avkortad

Speglar

Rum 1

Spegel 1800-tal

Budhistorik (29 bud)
3755702
11 000
3756044
10 500
3755702
10 000
3756036
9 800
3755702
9 400

Slutpris SEK:
11 000
999 EUR, 1 073 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.