Siri Rathsman blandteknik

513462

SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, signerad och daterad S Rathsman 1951, blandteknik på papper, ca 53x41 cm

Fack 45

Siri Rathsman blandteknik

Budhistorik (2 bud)

3754920
3749603

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.