Dekorelement

513459

DEKORELEMENT, 1800-talets slut, förgylld samt bronserad dekor av bl a voluter, höjd ca 45, 80x6,5 cm

Diverse

Rum 7

Dekorelement

Budhistorik (7 bud)
3750309
3753405
3750309
3753404
750
3750309
600

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.