Leksaksbil

513458

LEKSAKSBILAR, 2 st., "Ford model T" tillverkad i Japan, 1900-talets mitt i, batteridriven, med löstagbart tak, i originalkartong, lackerad plåt, batteridriven, höjd ca 14 samt längd 27 cm, bärgningsbil, "Auto Service" 1900-talets mitt, bemålad plåt, höjd ca 16, längd 22 cm

Bärgningsbilen med bruks och åldersrelaterat slitage. Funktionen garanteras ej.

Leksaker

Leksaksbil

Budhistorik (2 bud)

3754320
3748443

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.