Mathsson Hein Superellips bord

513457

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, ''Superellips'', fanérat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 70, 175x125 cm

Bruksslitage, fanéeringsskador, märken

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 6

Budhistorik (18 bud)
3755547
2 800
3755545
2 600
3755532
2 400
3755543
3755532
1 900

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.