Soffbord

513455

SOFFBORD, s.k. Butlers tray, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 52, 124x86 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord

Budhistorik (19 bud)
3756071
3756049
3756049
1 800
3755417
1 700
3753211
1 600

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.