Trymåsockel

513454

TRYMÅSOCKEL, 1900-talets första hälft, vitbemålad, förgylld dekor av bl a festonger, skiva i sten, höjd ca 36, 103x38 cm

Slitage, senare skiva

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 7

Trymåsockel

Budhistorik (35 bud)
3750413
6 600
3750272
6 400
3746194
6 200
3745492
6 000
3745177
5 800

Slutpris SEK:
6 600
600 EUR, 693 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.