Victor Vasarely färglitografi

513453

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997), figurkompostition, signerad Vasarely, EA XlV-XX, färglitografi, bildyta ca 36 x 56 cm

Något vågigt blad

Victor Vasarely färglitografi
Budhistorik (22 bud)
3751229
2 800
3747438
2 600
3751226
2 400
3747438
3745430

Slutpris SEK:
2 800
254 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.