Spegel förgylld

513451

SPEGEL, 1900-tal, förgylld, ca 79x41 cm

slitage, mindre skador

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel förgylld

Budhistorik (2 bud)

3783190
3780664

Slutpris SEK:
32 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.