Victor Vasarely färglitografi

513450

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997), figurkompostition, signerad Vasarely, EA XlV-XX, färglitografi, bildyta ca 40 x 38 cm

Glas med spricka

Victor Vasarely färglitografi

Budhistorik (20 bud)
3750506
1 300
3744321
3743629
3741372
3743628

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.