Vistor Vasarely litografi

513449

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997), figurkompostition, signerad Vasarely, EA XlV-XX, litografi, bildyta ca 33 x 48,5 cm

Vistor Vasarely litografi
Budhistorik (16 bud)
3752182
1 400
3748437
1 300
3743822
3748436
3743822

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.