Victor Vasarely färglitografi

513446

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997), figurkompostition, signerad Vasarely, EA XlV-XX, färglitografi, bildyta ca 52 x 37 cm

Victor Vasarely färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3750319
1 800
3751252
1 700
3750319
1 600
3749228
3749228
1 400

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.