Golvlampa

513439

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, gjord av vas i grönfärgat glas samt veckad skärm i papper, höjd ca 93, skärmens diameter 70 cm.

Smärre slitage.

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (7 bud)
3752894
950
3750437
750
3750436
500
3750435
450
3746893

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.