Trymå

513438

TRYMÅ, 1800-talets mitt, underrede i trä med dekor i pastellage, belagd med slagmetall, skiva i carraramarmor, höjd ca 79, bredd 72 samt djup 33 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Möbler, Övriga möbler

Hylla 2

Trymå

Budhistorik (1 bud)

3743708
2018-01-08 18:38:29

2018-01-15 kl 18:12
Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.