Madeleine Pyk oljemålning

513434

MADELEINE PYK (född 1934): "Änglapar", signerad M Pyk, olja på duk, ca 38x31 cm

Kundcenter

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3768759
10 000
3768758
9 600
3768756
9 200
3759202
9 000
3755306
8 400

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.