Andrei Roiter blandteknik

513422

ANDREI ROITER (USA, född 1960): My Dirty Diary, signerad och daterad Roiter 5 10 94, akvarell/blyerts, 64,5 x50
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Fack 27

Andrei Roiter blandteknik

Budhistorik (47 bud)
3757088
8 200
3757079
8 000
3757082
8 000
3757079
7 800
3757078
7 600

Slutpris SEK:
8 200
827 EUR, 982 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.