Robert Högfeldt oljemålning

513421

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Insjölandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 45x44 cm

Tavelvagn 1

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3755944
1 400
3756357
1 300
3755944
3756316
3755944

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.