Luis Merino oljemålning

513420

LUIS MERINO (Mexico/Canada, född 1942): "Tormllera", signerad Merino samt signerad och daterad a tergo 1996, olja på duk, 60x50 cm

Fack 21

Luis Merino oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3754209
4 200
3754702
3754209
3 800
3753921
3 600
3753921
2 400

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.