Ceclia Haupt oljemålning

513419

CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad a tergo Cecilia Haupt, olja på pannå, ca 14x15 cm

Ceclia Haupt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3756644
3756557
1 400
3756536
1 300
3756458
3748703

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.